ساعت هابلو


ساعت ابتدایی الهام بخش نام این برند می‌باشد. از آنجایی که این ساعت با ظاهر متمایز همانند پنجره هواپیما بود، نام برند را هوبلو گذاشتند. (هوبلو معادل فرانسوی پنجره هواپیما می‌باشد.)

 

 

هوبلو که در سال 1980 پایه گذاری شده، نسبتا در صنعت ساعت سازی سوئیس تازه وارد است با این وجود جزو برندهای پیشرو ساعت سازی دنیا است. هنر تلفیق یک اصل هدایت گر در پشت موفقیت های چشمگیر هوبلو است که دائما طرفداران را با تلفیقات ماهرانه اجزا سازنده و مجموعه ایده‌های زیرکانه خوشحال می‌کند. ساعتهای هوبلو طرح های غیر مرسومی را پیوند می‌دهند که نهایت دقت و کیفیت را طلب می‌کنند.

یر رهبری کاریزماتیک ژان کلود بیور (Jean-ClaudeBiverهوبلو به سادگی خود را از دیگر سازندگان ساعتهای لوکس جدا ساخته و از اینرو تصویر یک برند قدرتمند و بدون خطا را خلق کرده است.

برند هوبلو توسط کارلو کروکو (Carlo Croccoپایه گذاری گردید و در سال 1980 با نمایشگاه بین المللی ساعت بازل سوئیس  شروع به کار نمود.

ساعتی که او ارائه نمود متشکل از یک قاب طلا به همراه یک بند رابر بود. این تلفیق منحصر بفرد نهایت نوآوری بود چراکه قبلا هرگز طلا با اینچنین مچ‌بند پلاستیکی ترکیب نشده بود.

در طی سالیان متمادی بند رابر به یکی از امضاهای علائم تجاری هوبلو تبدیل شد. همچنین ساعت ابتدایی الهام بخش نام برند با ظاهر متمایز همانند پنجره هواپیما بود، از آنجا که هوبلو معادل فرانسوی پنجره هواپیما می‌باشد.

هوبلو در سال 2004 یک قدم تعیین کننده به سمت موفقیت برداشت و آن هم تعیین شدن نابغه بازاریابی ژان کلود بیور (Jean-Claude Biverبه عنوان مدیرعامل جدید کمپانی بود. او شروعی دوباره را برای هوبلو رقم زد.

در نتیجه خلق جسورانه یکسری مدلهایی مانند مدل کلاسیک (ClassicFusion، طرحی که یادآور اولین ساعت هوبلو در سال1980 بود و همچنین خط تولید مدلهای افسانه ای بیگ بنگ (Big Bangو کینگ پاور (KingPowerراه اندازی شد

 

ترکیب ماهرانه اجزا:

برند لوکس هوبلو واقع شده در شهر نیون سوئیس ،هنگامی که پای ترکیب اجزا در میان باشد صاحب یک سبک منحصربفرد است. کمپانی از این مهارت خود بطور مستمر بمنظور تفسیر اصل هدایتگر خود یعنی "هنر تلفیقبهره می‌برد.

جدای از فلزات گرانبهای طلا یا پلاتینوم ، محصولات هوبلو از عناصری مانند تیتانیوم و زیرکونیوم نیز استفاده می‌کند. همچنین کمپانی آلیاژهایی با تکنولوژی بالا که بطور اختصاصی توسط کمپانی تولید شده اند را بکار می‌برد. برای نمونه ، هوبلو مجیک گلد (Magic Goldرا تولید کرد، که ترکیب طلای خالص و کاربید بور است. ترکیب قابل توجه دیگر هوبلونیوم (Hubloniumنام دارد، یک آلیاژ فلزی که در میان دیگر اجزا حاوی منیزیوم و آلومینیوم است

 

این مواد منحصر بفرد برای خلق ساعتهای غیر مرسومی بکار میروند که اغلب دارای ویژگیهای انقلابی الهام بخش در سراسر جهان است.

هوبلو برای نوآوریهای تاثیرگذار قدم برمی‌دارد و همیشه با نوآوری و ورای واقع بودن قادر به شگفتی سازیست. نیاز به یادآوری نیست که ساعتهای هوبلو با کیفیت فوق عالی و دقت غیرقابل انکارشان شناخته می‌شوند.

امروزه هوبلو عمده اجزاء مورد نیاز ساعتهایش را خودش تولید می‌کند. برای مثال موتورساعت یونیکو (Unico)، اولین موتور کورنوگراف بود که بصورت کامل توسط هوبلو ساخته شد. این موتور برای عرضه به بازاردر 2010 آماده بود و در چندین مدل از سری بیگ بنگ و همچنین مدلهای کینگ پاور بکار رفت.

بدنبال پیشرفت موفقیت آمیز موتور یونیکو ، هوبلو بطور موفقیت آمیزی قادر به شروع تولید موتور ساعت های خودش شامل مدل اسلیم کلاسیکو (Slim Classicoیا مدل فراری (Sensational Ferrariشد

 

محبوب در میان ستارگان و ورزشکاران بین المللی:

ساعتهای لوکس و نفیس هوبلو در میان افراد مشهور ازشهرت بی‌نظیری برخوردارند.

کمپانی سوئیسی به آسانی می‌تواند فهرستی تاثیرگذار از سفیران  برند خود را ارائه دهد که درمیان آنها نمایندگان سطح بالایی همچون سریعترین مرد در حال حیات جهان "حسین بولت، اسطوره فوتبال "پله"، یا قهرمان بسکتبال "کوبی برایان"قرار دارند.

سلبریتی های مشهوری که جزو دنبال کنندگان برند هستند شامل افراد مانند برنی اکلستون ، دیگو مارادونا ، لیونل ریچی ، و پرنس آلبرت موناکو است.

 

 

موسیقیدان آمریکایی جی زی (Jay-Zهم از طرفداران بزرگ هوبلو است و همکاری او با برند منجر به تولید مدلClassic Fusion Shawn Carter شده است.

همچنین هوبلو بخش عمده ای از توجه اش را معطوف به خیریه کرده است. همراه با گروه موسیقی دپش مد (Depeche Mode، کمپانی کمپینی برای آب آشامیدنی تمیز و حمایت از خیریه NGO ترتیب داده است. مدل ویژه "Big Bang Depeche Mode"نتیجه همکاری کمپانی با این گروه موسیقی بود.

 

با این پشتوانه قوی در طراحی و هنر تلفیق خلاقانه ،هوبلو اولین سازنده ساعتهای لوکس بود که جسارت شروع به همکاری با دنیای فوتبال را داشت. این حرکت جسورانه نتیجه داد : امروزه هوبلو ساعت رسمی فیفا است و جزیی ازجام جهانی گردیده است ، جائیکه میلیونها تماشاگر فوتبال با یک نگاه کلی می‌توانند ساعتهای هوبلو را ببینند.

به منظور گرامیداشت جام جهانی 2014 برزیل ، هوبلو مدل "Big BangUnico 2014 FIFA World Cup Brazilراتولید کرد. ارتباط هوبلو با دنیای فوتبال متنوع است و این برند افتخار همکاری هایی را با یوونتوس ، پاریس اند ژرمن ، بایرن مونیخ و چلسی دارد

 

هوبلو همچنین در زمینه ماشین های لوکس و ماشین‌های مسابقه فعال است. در مارچ 2010 ، کمپانی ساعت ساز رسمی فرمول یک گردید. از آن تاریخ، کمپانی تولید یکسری از ساعتهای مردانه مانند فرمولا 1 کینگ پاور سرامیکی (Formula 1 King Power Ceramicرا آغاز نموده است.

هوبلو همچنین وارد شراکت انحصاری با فراری گردید و حاصل آن  مدل MP-05 لافراری (MP-05LaFerrari، بدون شک دست آورد برتر همکاری بین این دوکمپانی لوکس است. تنها 50 عدد از این ساعتهای برجسته تولید شده است ، که با قیمت رسمی بیش از 200،000 پوند انگلیس در مدت زمان بسیار کوتاهی فروخته شد.

 

از آنجاییکه یکسری از مدلهای هابلوت مثلا MP بشدت محدودیت تعداد تولید دارند ، برخی مدلها را میتوان تنها در بازار دست دوم پیدا کرد. نو یا کارکرده ، ساعتهای هوبلو ارزان نیستند کیفیت و منحصربفرد بودن ، قیمت را طلب می‌کند. مشتریهای وفادار هوبلو سالهاست که به پای برند ایستاده‌اند ، از طرفی، آنها هرگز نا امید نشده اند.

روی هم رفته ، هوبلو همیشه چالشهای جدید را جستجو می‌کند و دائما با خلق هنر تلفیق جدید شگفتی ایجاد می‌کند.

شما عزیزان می‌توانید نمونه‌هایی متنوع از ساعت مچی را در فروشگاه اینترنتی ساعت لند مشاهده کنید

شاخه بندی

بالا